Změna otevírací doby pobočky Chodov ve dnech: 21.6. 8-15, 24.6. 9-12, 13-15, 25.-26.6. 9-12, 13-16. Děkujeme za pochopení.

VýKUP NOTEBOOKů

Výkup notebooků Praha

Pořizujete si nový notebook nebo MacBook a rádi byste za Váš původní dostali co nejlepší cenu? Pak jste na správné adrese…

Vykupujeme funkční i poškozené Notebooky a MacBooky (ideálně do 6 let stáří) všech značek - zejména Acer, Asus, Apple, Compaq, Dell, HP - Hewlett-Packard, Fujitsu-Siemens (Fujitsu), Lenovo, MSI, Packard Bell, Toshiba...

Cena za výkup notebooku

Za Váš notebook Vám vyplatíme nejvyšší možnou částku.
Orientační cenu Vám sdělíme po telefonu na čísle +420 722 44 33 22 nebo nás můžete osobně navštívit na našich provozovnách, kde Vám sdělíme cenu na počkání.
Pokud budete akceptovat nabídnutou cenu, můžeme Vám peníze za notebook vyplatit v hotovosti přímo na místě, případně zaslat bezhotovostně na Váš účet.

Využít můžete také svoz notebooku z celé ČR zdarma. Pokud Vám nabídnutá cena nebude vyhovovat, vrátíme Vám notebook na dobírku za cenu dopravného do servisu a zpět, které činí 390 Kč vč. DPH. Do svozového formuláře uveďte, že máte zájem o nacenění notebooku k výkupu.

Objednat svoz notebooku

Obrátit se na nás mohou jednotlivci a firmy. V případě zájmu o výkup notebooku nás kontaktujte!