Změna otevírací doby pobočky Chodov ve dnech: 21.6. 8-15, 24.6. 9-12, 13-15, 25.-26.6. 9-12, 13-16. Děkujeme za pochopení.

SERVIS POčíTAčů

Servis počítačů Praha

Máte rozbitý počítač nebo se zpomalil jeho chod? Pomůžeme Vám!

Zabýváme se pozáručním servisem počítačů všech značek pro firmy i jednotlivce nejen z Prahy, ale díky službě svozu počítačů zdarma prakticky z celé ČR.

Počítač je dnes neodmyslitelným pomocníkem pro většinu profesí, ale také v domácnostech - ať už při plnění studijních povinností, tak při zábavě. Pokud ale neběží optimálně nebo je dokonce rozbitý, omezuje nás v naší každodenní činnosti.

Pokud Vám počítač neslouží podle Vašich představ, využijte služeb našich servisních středisek, která najdete na Praze 4. Pokud to máte daleko, nevadí. Zdarma si Váš počítač vyzvedneme a opravený doručíme zpět na Vaši adresu - kdekoliv v ČR.

Objednat svoz počítače
Po doručení počítače do servisního střediska provedeme diagnostiku závady, která je v případě opravy zdarma a navrhnete co nejrychlejší a nejlevnější řešení, které realizujeme bezprostředně po Vašem odsouhlasení.

O Váš počítač se pečlivě postaráme, provedeme instalace potřebných programů, odstraníme viry, zvýšíme jeho výkon, zálohujeme a v případě potřeby obnovíme ztracená data.

Doporučujeme také pravidelné odborné čištění Vašeho počítače, které Vám rovněž rádi zajistíme. Jedná se o prevenci, která předchází řadě budoucím problémům a finančním výdajům.

Pokud tedy potřebujete opravit počítač, kontaktujte nás!